czwartek, 2 maja 2013

Książkę kupił - zdradza?

Jaśniemąż nie kupuje Matce kwiatów - no niemal jak Lech Wałęsa... Choć nie - Matka ma trochę lepiej niż Danuta, bo ze cztery razy kwiatka od Jaśniemęża dostała. Tylko nie był jeszcze wtedy Jaśniemężem i najprawdopodobniej chciał Matkę (wówczas jeszcze dzierlatkę) po prostu do łóżka zaciągnąć. Jak już mu się udało - kwiatki się skończyły...
No ale w sumie Matka nie lubi kwiatków dostawać - bo cięte strasznie szybko poddają się w wazonie, a doniczkowe padają z powodu suszy (mimo umiarkowanego klimatu - ciekawe... - że to niby moja wina, że nie podlewam?).

Jaśniemąż wie, że matka uwielbia książki i takowe od niego dostaje z okazji wszelakich.
Ostatnio Jaśniemąż z Lidla wrócił i oprócz kabanosów, bułek, papieru toaletowego i pepsi light - wręczył Matce... książkę. Że niby w Lidlu kupił. Książkę w Lidlu?!
Zdradza, czy jak? Żeby tak bez okazji książkę kupować... I ten tytuł jeszcze: "Poradnik pozytywnego myślenia" - że w sensie, że co? Że mimo kochanki mam pozytywnie myśleć, no niedoczekanie jego...

Podobno nie zdradza, tylko kocha i dlatego kupił, a od jakiegoś czasu w Lidlu książki sprzedają - wstępnie uwierzyłam :)

A tak w temacie książek jeszcze - to równo rok temu Matka obchodziła smutną rocznicę - połowa życia* spędzona u boku Jaśniemęża ;))
Z tej okazji Jaśniemąż również podarował Matce książkę, taką o:


;D


*nie Matka nie jest tak stara jak dinozaury, tylko była strasznie młoda wiążąc się z obecnym Jaśniemężem, lat miała 16, a skoro połowa życia, to - liczcie liczcie... No ale jakbyście nie liczyli, to Wam wyjdzie, że Matka jest kobietą po 30-stce,a konkretnie 3 lata po ;)

4 komentarze:

 1. Jakby biżuterię od Tiffany'ego kupował, to by znaczyło, że zdradza 8) :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jakby kupił biżuterię od Tiffany'ego oznaczałoby, że... zwariował ;)

   Usuń
 2. Ja tam uwielbiam książki dostawac :) Gdyby kwiatka przyniósł, o! To wtedy bym się nad zdradą zastanowiła, bo odchył od normy :)

  OdpowiedzUsuń

Komentuj, na zdrowie!

AddThis