wtorek, 4 lutego 2014

Matka czuje fejm

Wyziera obecnie z łolów jeden wielki... SMS.

Że trzeba słać, bo Blog Roku 2013.

Obiecaliście to teraz wysyłajcie! Wysłaliście już? A mąż, a dziecko, a sąsiadka? Udostępnijcie znajomym! Udostępniliście już? No udostępnijcie, bo w rankingu miejsce trzeba zająć odpowiednie, by perfekcyjna Pani Rozenek (juror w kategorii Ja i moje życie) mogła ocenić i ostatecznie zmieść (a kto jak kto, ale ona na zmiataniu się zna) konkurencję zwycięzcy... Do konkursu zgłoszone jedynie blogi: najlepsze, jedyne, niepowtarzalne - i tak ponad 2700 razy (tyle blogów zgłoszonych do konkursiwa owego).

Matka szanuje pogoń za fejmem, choć nie czuje jej ani trochę...
Tej pogoni. Bo fejm Matka czuje.
Fejm Matkę znalazł sam i dopadł... :)

Przykłady? Proszę bardzo... Nawet dwa.

Pierwszy:
Matka Godzilli podesłała mi Prt Sc, na którym widać wyraźnie, że stroną podobną do Matki też człowiek jest... Kominek. No cóż... Zostać porównanym do najznamienitszej (tak mówią) postaci polskiej blogosfery... Czuje Matka się kopnięta przez zaszczyt.
Sorry Kominek - nie moja wina, że mnie Fejsbuczek z Tobą zestawił...


Drugi:
Dawid Woliński we własnej swej osobie ZALAJKOWAŁ tekst Matki o nim samym napisany (ten o TUTAJ). Nie żeby Woliński jakoś szczególnie musiał się wysilić szukając tego tekstu - redakcyjne koleżanki poleciały bowiem pospamować na jego tablicy. Tekst o Dawidzie jeżdżącym windą został wrzucony na fejsbukowego łola projektanta w listopadzie - lajk pojawił się w styczniu. Poślizg jest jak najbardziej uzasadniony - jeżdżenie windą bywa wyczerpujące i czasochłonne jednak...


Także ten tego:
KEEP CALM AND DON'T SMS na Matkę ;))))


3 komentarze:

 1. Pozostaje mi zapytać: Kto to, do diaska, jest Dawid Woliński? Bo Matką znam. Warto ją znać. A ten jakiś Dawid? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahaha! Rozłożyłaś mnie na łopatki Strzyga... :))) Pan projektant Woliński obecnie słynący głównie z robienia sobie tzw. "samojebek" w windzie. Szerokiej publiczności dał się poznać jako chwytający za cycki potencjalną modelkę juror programu Top Model. Rozjaśniłam? ;)

   Usuń
  2. Dokładnie chciałam zadać to samo pytanie.
   Poza tym fejm fejmem, ale wycieczka to coś :))))

   Usuń

Komentuj, na zdrowie!

AddThis